KIM JEST MARYLAW

MarylaW – Maryla Walkowska nauczyła się technik kroju i szycia jeszcze w szkole podstawowej z czasopisma Burda. Początkowo nie traktowała tej pasji poważnie. Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.
Jednak maszyna do szycia, nożyczki i szpilki były dla niej jak magnes i towarzyszyły jej każdego dnia. Projektowała i szyła dla siebie, dla swoich dzieci, potem dla znajomych. I tak pasja przekształciła się w sposób na życie.

Dziś Atelier i Butik MarylaW to wyjątkowe miejsce na mapie modowej Torunia.

CO JĄ WYRÓŻNIA

Kreacje marki MarylaW oparte są na bardzo dobrych, klasycznych konstrukcjach, i zawsze zgodnie z panującymi trendami. Wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach, a ręcznie wykonane wykończenia i detale sprawiają, że dana kreacja dedykowana jest tylko tej jednej osobie.

Projektantka ceniona jest za tworzenie kreacji na specjalne okazje. W Atelier powstają wyjątkowe suknie ślubne, weselne i balowe, a także piękne płaszcze z włoskich wełen oraz eleganckie i funkcjonalne garsonki i garnitury.

KTO NOSI JEJ KREACJE

MarylaW tworzy dla Kobiet znających swój styl i dla takich, które go poszukują. Nie liczy się wiek ani rozmiar – każda Kobieta chce czuć się piękna a kreacje od MarylaW pomagają to piękno wydobyć.

Przez ponad 20 latach pracy MarylaW zdobyła zaufanie wielu Klientek z Torunia i okolic, ale nie tylko. Jej kreacje chętnie wybierają gwiazdy z pierwszych stron gazet, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Joanna Moro, Paulina Sykut, Ilona Felicjańska i Justyna Sieniawska.

Ariel Ariel
Cena: 3 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aurelia Aurelia
Cena: 3 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Diadem Goddess Diadem Goddess
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Diadem Pearl Diadem Pearl
Cena: 165,00 zł
zobacz więcej
Diadem Queen Diadem Queen
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Diadem Royal Diadem Royal
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Diadem Stargaze Diadem Stargaze
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Elena Elena
Cena: 3 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl